Hakkımızda

Biz Kimiz?

1996 yılında Samsun’da kurmuş olduğumuz şirketimiz,yıllardan beri Samsun’da Tesettür giyimin önde gelen mağazası olarak Samsun halkına hizmet etmektedir. 2015 yılında internet mağazamızı kurarak yılların bize kattığı tecrübe ile mağazamızın kapılarını Dünya’ya açtık. Tesettür giyimde Türkiye'nin ve Dünya'nın en gözde markalarını, en yeni ürünlerini müşterilerimiz ile buluşturarak müşterilerimize keyifli alışverişler yaşatmak tek arzumuz. Her zevke ve bütçeye uygun ürün çeşitliliği ile üyelerimize ayrıcalıklarla dolu bir alışveriş deneyimi yaşatmak istiyoruz.
ModaHuzur.com”ailesi olarak bizler, üyelerimizin uygun fiyata güzel ve kaliteli giyinmesine,kendine güvenmesine ve mutlu olmasına yardımcı olmak istiyoruz.

 

Koşulsuz müşteri mutluluğu

Bizim önceliğimiz, üyelerimizin mutluluğu. Güvenli ve keyifli bir alışverişin samimiyetten doğabileceğini biliyoruz ve bu doğrultuda var gücümüzle çalışıyoruz. Şikâyet ve önerilerinizi içtenlikle dinliyor ve önlemlerimizi her geçen gün yeniliyoruz.

 

Zamanında teslim

Üzerinde “48 Saatte Kargo” ikonu bulunan ürünleri, 48 saatte yerine ulaştırıyoruz. Üstelik  tüm alışverişlerinizde kargo bedelini biz karşılıyoruz.

 

Peşin Fiyatına Taksit İmkânı

Yapacağınız alışverişin tutarı 100.00 TL üzerinde ise  Kredi Kartlarınıza, peşin fiyatına 9 taksit imkânı sunuyoruz.

 

Kapıda Ödeme İmkânı

Türkiye'nin her yerine ürün gönderiyor ve dilerseniz ürün ödemesini kapıda alıyoruz. Güvenli alışverişin bir gereği olarak, anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları, paket elinizde ulaştıktan sonra ürün bedelini kapınızda tahsil ediyor.

 

 Bir Kampanya Sitesi Değiliz, Ancak…

Sezon sonu indirimleriyle başınızı döndüreceğimizi iddia etmiyoruz. ModaHuzur.com, bir indirim sitesi değildir, ancak seçkin markaların en yeni ürünlerini avantajlı fiyatlarla ve güvenle ilk bizde göreceğinizin garantisini veriyoruz.

 


.